Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
18 Травня 2024

 • Показувати на сторінці
 • 10
 • 20
 • 30

17.05.2024

Ucab УКАБ започатковують співпрацю з NASA Harvest в межах дослідження виробництва основних с/г культур в Україні на базі супутникових даних

УКАБ з радістю повідомляє про підсилення міжнародного партнерства – спільно з NASA Harvest плануємо працювати над покращенням оцінок виробництва, площ і врожайності основних с/г культур під час війни як на підконтрольних територіях України, так і на тимчасово окупованих.

Детальніше

15.05.2024

Ucab Агропереробка в Україні: можливості ефективної взаємодії бізнесу та державних інституцій

14 травня за ініціативи членів асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” відбувся круглий стіл на тему “Організація ефективної взаємодії бізнесу та державних інституцій для гарантованого забезпечення в умовах воєнного стану продовольчих потреб на основі розвитку агропереробки”, в якому взяли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, державних установ, обласних держадміністрацій, міжнародних організацій, банків, агропереробних підприємств та об’єднань.

Детальніше

13.05.2024

Відкрито набір на програму для жінок-підприємниць в агропродовольчому секторі. Як взяти участь?

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food, який підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT), органом Європейського союзу та реалізується за підтримки Radar Tech в Україні. Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в одну тисячу євро протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5000 та €10,000 на розвиток власної справи.

Детальніше

13.05.2024

Ucab USDA прогнозує скорочення виробництва та експорту українських зернових у 2024/25 МР

10 травня 2024 року Департамент сільського господарства США (USDA) опублікував світовий прогноз балансу основних сільськогосподарських культур на 2024/25 маркетинговий рік.

Детальніше

10.05.2024

Ucab Стартує практична навчальна програма з розробки бізнес-планів для залучення фінансування та конкурс бізнес-проєктів в агропродовольчій індустрії з грантами

Освітній проєкт «Агрокебети», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та Благодійний фонд «МХП-Громаді» ініціювали нову можливість підтримки та розвитку підприємництва в агросекторі України та суміжних галузях.

Детальніше

07.05.2024

Ucab «Контінентал Фармерз Груп» та пасічники: співпраця як запорука взаємного успіху

«Контінентал Фармерз Груп» та УКАБ об’єднують довгі роки плідної співпраці. Фахівці Компанії беруть активну участь у роботі комітетів асоціації, а Генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен входить до її президії. Також «Контінентал Фармерз Груп» неодноразово приймала на своїх активах різноманітні заходи від УКАБ, у тому числі, в спільних активностях, спрямованих на налагодження діалогу між аграріями та пасічниками.

Детальніше

07.05.2024

Ucab Перспективи розвитку агропереробки в Україні: результативні обговорення за ініціативи УКАБ

3 травня асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” провела робочу зустріч у форматі круглого столу на тему “Створення сприятливих умов для розвитку виробництва та постачання харчових продуктів”, під час якої було обговорено необхідні кроки задля забезпечення зростання харчової та переробної промисловості України.

Детальніше

01.05.2024

Ucab За останній місяць експорт агропродукції збільшився на 16%

У квітні 2024 року Україні вдалося експортувати 8,3 млн т продукції АПК, що на 16% більше аналогічного показника попереднього місяця. Це дуже гарний результат, особливо враховуючи, що продовжувалися обстріли портової інфраструктури, а також тривала блокада польського кордону. Обов’язково потрібно врахувати, що не вся продукція встигла фізично перетнути кордон і певна кількість транспорту ще стоїть в чергах на виїзд.

Детальніше

30.04.2024

Ucab Українська бізнес-спільнота закликає доопрацювати законопроєкт №10440 щодо удосконалення роботи БЕБ

УКАБ доєднується до позиції провідних бізнес-спільнот та наголошує на необхідності доопрацювання законопроєкту №10440 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення роботи Бюро економічної безпеки України».

Детальніше

29.04.2024

Ucab Польські фермери припинили блокування руху на всіх пунктах пропуску на кордоні з Україною

29 квітня польські фермери припинили дії з блокування руху вантажним транспортним засобам перед пунктом пропуску "Гребенне – Рава-Руська". Таким чином наразі всі пункти пропуску на кордоні з Польщею розблоковано.

Детальніше

29.04.2024

Ucab Олег Хоменко: "Ринок землі – перспективний напрям підвищення ліквідності компаній та розвитку агросектору"

Якщо перед запровадження першого етапу ринку землі більшість агрокомпаній розробляли власне бачення та довгострокові стратегії щодо дій у розрізі запуску ринку землі, то наразі маємо кардинально іншу ситуацію. Оскільки тепер горизонт планування в сільськогосподарському секторі – максимум квартал, тож стратегічні плани з приводу купівлі земель не стоять на порядку денному.

Детальніше

26.04.2024

Ucab УКАБ закликає до зваженого підходу у справі Миколи Сольського

УКАБ поважає намір ВАКС у забезпеченні законності та порядку в нашому суспільстві. Водночас вважаємо, що оголошений запобіжний захід є невиправданим, надмірним та має бути переглянутим. Він має враховувати всі аспекти справи, включаючи контекст та обставини.

Детальніше

24.04.2024

Ucab УКАБ підтримує Міністра агрополітики Миколу Сольського

УКАБ висловлює свою підтримку Міністру аграрної політики та продовольства України Миколі Сольському та закликає правоохоронні органи бути зваженими й послідовними у проведенні розслідування у нещодавно порушеній кримінальній справі проти нього.

Детальніше

17.04.2024

Які цифрові технології використовують аграрії України? Нове дослідження від AGGEEK

AGGEEK запускає перше публічне дослідження "Цифрове Агро України", спрямоване на вивчення рівня застосування цифрових технологій у рослинництві.

Детальніше

16.04.2024

Ucab Олександр Андронік: “Агрокомпанії розглядають проєкти з автоматизації ведення бізнесу як інвестиційні, оскільки вони допомагають оптимізувати процеси та знизити витрати”

Нещодавно до асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” доєдналась компанія Sales'Up – full-service інтегратор, ціль якого є розробка і впровадження комплексних рішень автоматизації для галузей FMCG і Agro та впровадження технології Data Management. В особистому інтерв’ю співзасновник і CEO компанії Sales’Up Олександр Андронік поділився основними принципами роботи компанії в агросфері, а також розповів про плани на майбутнє та потенціал автоматизації бізнес-процесів в часи війни.

Детальніше

15.04.2024

Ucab УКАБ нагадує про ризики утворення інсектицидного пилу, що можуть мати негативні наслідки

Звертаємо увагу агровиробників і пасічників на те, що з початком нового сезону сівби сільськогосподарських культур та підвищення активності у весняно-польових роботах, існує ризик утворення інсектицидного пилу, який може з’являтися при посіві протруєного насіння пневматичними сівалками.

Детальніше

12.04.2024

Ucab AgroVision: експорт в ЄС, грантові програми, переробка кукурудзи та новітня с/г техніка

11 квітня власники та керівники компаній-членів асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” й провідних підприємств сільськогосподарської галузі України вчергове зустрілися на клубній події AgroVision. Ексклюзивним технічним партнером заходу стала компанія Case IH — провідний виробник широкого спектру агротехніки.

Детальніше

12.04.2024

Ucab USDA збільшив прогноз експорту української пшениці

11 квітня 2024 року Департамент сільського господарства США (USDA) оновив світовий прогноз балансу основних сільськогосподарських культур на 2023/24 маркетинговий рік.

Детальніше

12.04.2024

Ucab Нове дослідження від УКАБ “PRO.CORN” – невід’ємна складова при побудові стратегії кожного виробника кукурудзи

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” презентує дослідження ринку кукурудзи “PRO.CORN” – ґрунтовний аналітичний матеріал, в якому охоплені усі аспекти міжнародного та внутрішнього ринків кукурудзи – від виробництва до переробки.

Детальніше

10.04.2024

Ucab УКАБ вітає пропозицію щодо збільшення термінів повернення валютної виручки аграріїв з 90 до 180 днів

У п’ятницю, 5 квітня, за ініціативи голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева було проведено нараду з представниками Нацбанку та Кабміну щодо можливої пролонгації термінів повернення валютної виручки для аграріїв з 90 до 180 днів.

Детальніше

08.04.2024

Ucab Законопроєкти 10168-2 та 10169-2 ускладнюють механізм експорту агропродукції – позиція УКАБ

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» виступає проти законопроєктів № 10168-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення здійснення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів» та № 10169-2 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо вдосконалення здійснення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів». Зазначені проєкти законів не враховують застереження і пропозиції агроспільноти та містять очевидні недоліки.

Детальніше

03.04.2024

Компанія Makosh поділилася досвідом доставки товару судном

Постачальники добрив відіграють важливу роль у підвищенні ефективності сільськогосподарських підприємств. Більше, ніж за 10 років своєї діяльності, компанія Makosh стала одним із найбільших трейдерів та дистриб’юторів добрив на ринку України.

Детальніше

03.04.2024

Ucab УКАБ та BTU підписали Меморандум про співпрацю

2 квітня асоціація “Український клуб аграрного бізнесу" та компанія BTU підписали Меморандум про співпрацю, в межах якого погодили співпрацю щодо впровадження інноваційних біотехнологічних рішень у сільському господарстві.

Детальніше

01.04.2024

Ucab У березні експорт продукції АПК в Україні зменшився на 10%

В березні 2024 року Україні вдалося експортувати 7,2 млн т продукції АПК, що на 10,2% менше аналогічного показника попереднього місяця. Обов’язково потрібно врахувати, що не вся продукція встигла фізично перетнути кордон і певна кількість транспорту ще стоїть в чергах на виїзд.

Детальніше

28.03.2024

Ucab Відбулись урядові переговори України та Польщі із залученням профільних агроасоціацій для деблокади кордону

26 березня відбулись переговори аграрних міністерств України та Польщі із залученням представників профільних аграрних асоціацій обох країн, у тому числі УКАБ. Метою зустрічі було напрацювання спільної позиції щодо розблокування україно-польського кордону.

Детальніше

27.03.2024

Ucab Запрошуємо представників аграрних та логістичних компаній на програму від УКАБ та Агрокебети за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

ГО «Міжнародна фундація розвитку» спільно з ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжують співпрацю щодо проведення навчання в рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Детальніше

22.03.2024

Всесвітній день води: Elicit Plant вживає заходів для сталого управління водними ресурсами

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній день води. Ця подія, заснована на Саміті Землі, що відбувся в Ріо-де-Жанейро в 1992 році, об’єднала тисячі ініціатив на всіх континентах, особливо у секторі сільського господарства. Це чудова можливість продемонструвати рішення для оптимізації водних ресурсів у рослинництві, які пропонує Elicit Plant – один із членів УКАБ.

Детальніше

22.03.2024

Ucab Валерій Кольцов: «Війна в Україні має вплив не тільки всередині країни, а й торкнулася продажів сільгоспмашин за кордоном»

До асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» долучилася компанія «Фаворит» – виробник посівної і ґрунтообробної техніки, а саме: сівалок, борін, розкидачів добрив і культиваторів. В особистому інтерв’ю комерційний директор ТОВ АК «Фаворит» Валерій Кольцов спрогнозував тренди на ринку агротехніки в 2024 році та поділився тим, як компанія адаптувалась до умов воєнного часу.

Детальніше

20.03.2024

Ucab Українські аграрії вітають компромісну пропозицію щодо продовження торговельних преференцій ЄС для України

Українські аграрії та сільгоспвиробники, члени УКАБ, вітають компромісну пропозицію щодо продовження торговельних преференцій ЄС для України, якої було досягнуту вчора ввечері на трьосторонніх консультаціях та підтверджено 20 березня у комітеті Європарламенту з міжнародної торгівлі INTA. Настав час державам-членам прислухатися до думки Європейського парламенту та прийняти компромісну пропозицію.

Детальніше

20.03.2024

Ucab Жерар де Ля Саль: «Продукція Elicit Plant є унікальною технологією, яка зменшує кількість необхідної вологи, зберігаючи високу врожайність»

Нещодавно частиною спільноти УКАБ стала компанія Elicit Plant – перша та єдина компанія, яка використовує рослинні фітостероли для стимулювання метаболічних реакцій, які запускають природну систему захисту рослин від стресу. В особистому інтерв’ю регіональний керівник Жерар де Ля Саль пояснив, чому продукція компанії є необхідною в регіонах з невеликою кількістю вологи та як розвиток сучасних технологій оптимізує витрати галузі рослинництва.

Детальніше
 • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
 • Agroresurs
 • AMAKO
 • Лімагрейн
 • Zeppelin
 • Amazone
 • LNZ Group
 • Agricom Group
 • horsch
 • uahk
 • Сygnet
 • Syngenta
 • Agco
 • Agroregion
 • Eridon
 • MHP
 • Maschionet
 • Maisadour
 • Козятинський м’ясокомбінат
 • DuPont Pioneer
 • Вінницька аграрно-промислова група
 • Agroscop
 • Agrimatco
 • NCH Advisors
 • Continental farmers Group
 • credit agricole
 • claas
 • john deer
Вітаємо! Ви підписались на новини порталу Ukab