Дослідження
Агенція UCAB survey надає повний спектр мульти-клієнтських та індивідуальних (ad hoc) маркетингових та бізнес-консалтингових послуг для компаній агропродовольчого сектора. UCAB survey сьогодні - це лідер ринку ad hoc досліджень в агробізнесі України.
Наші переваги
Агенція UCAB survey постійно оновлює базу з понад 10000 сільськогосподарських підприємств - контакти та показники їх діяльності, а також активно підтримує зв'язок з власниками та менеджерами найбільших компаній-виробників і переробників сільськогосподарської продукції.
Сфери діяльності
Агенція UCAB survey пропонує і має досвід проведення досліджень у наступних секторах:
Сільське господарство та переробка:
рослинництво (зернові, олійні, цукрові буряки, фрукти, овочі);
тваринництво (молоко, яловичина, свинина, м'ясо птиці).
Ресурсозабезпечення:
насіння;
агрохімія;
сільськогосподарське машинобудування;
фінансові інструменти.
Безкоштовно завантажити дослідження можна за наступним посиланням:
Для замовників, які не є членами УКАБ, з приводу отримання досліджень, будь ласка, звертайтесь:
Світлана Литвин
+38 (044) 298-00-90
Із коротким описом та структурою досліджень можна ознайомитися нижче.
24.04.2018

Результати опитування аграріїв щодо ключових аспектів при виборі запчастин
До вашої уваги результати опитування аграріїв щодо ринку запчастин. Команда аналітиків УКАБ у березні 2018 року провела опитування 100 українських аграріїв стосовно основних аспектів, на які вони звертають увагу при виборі запчастин для сільськогосподарської техніки.
Детальніше13.03.2018

UCAB Metrics 2018: насіння, ЗЗР та добрива. Демо
Мета дослідження "UCAB Metrics 2018: насіння, ЗЗР та добрива" - оцінка структури споживання та трендів у попиті на насіння, ЗЗР та добрива, у розрізі по 6 основним сільськогосподарським культурам: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник, соя, ріпак. Дане дослідження базується на результатах опитування проведеного серед сільськогосподарських підприємств – загальна вибірка 112 респондентів. Крім цього дослідження містить секцію «Вибір постачальників».
Детальніше03.11.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: нут
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку нуту.
Детальніше23.10.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-вересень 2017 у рамках ЗВТ Україна – ЄС
За даними Державної фіскальної служби, за січень-вересень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, серед продуктів харчування найбільше зріс імпорт сирів (на 11,1 млн дол. США) до 31,1 млн дол. США. До трійки топ-постачальників сирів з країн ЄС ввійшли Польща, Німеччина і Франція, котрі сумарно поставляють 70% всіх закуплених Україною сирів.
Детальніше29.09.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: просо
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку проса. В Україні щорічно збирається близько 150-200 тис. т проса, незважаючи на такі незначні обсяги Україна є світовим лідером за обсягами експорту даної культури.
Детальніше25.09.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-серпень 2017
За даними Державної фіскальної служби, за січень-серпень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, серед продуктів харчування найбільше зріс імпорт сирів (на 9,4 млн дол. США) до 27,1 млн дол. США. До трійки топ-постачальників сирів в Україну країн ЄС ввійшли Польща, Німеччина і Франція.
Детальніше28.08.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: жито
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку жита. На разі дана культура є «сьомим хлібом світу». В Україні щорічно збирається близько 400-500 тис. т. жита. Крім того, показники продуктивності зростають із року в рік, підтвердження цього є цьогорічна рекордна урожайність на рівні 28,2 ц/га.
Детальніше23.08.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-липень 2017
За даними Державної фіскальної служби, за січень-липень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, найбільше зріс імпорт сирів (на 7,4 млн дол. США) до 22,8 млн дол. США. До ТОП-3 країн, найбільших постачальників сирів в Україну увійшли Польща, Німеччина і Франція.
Детальніше27.07.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: овес
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз вівсу. Виробництво цієї культури в Україні протягом останніх років демонструє тенденцію до зниження. Незважаючи на скорочення площ, прибутковість цієї культури при лишається високою, оскільки затрати на виробництво є невеликими. Детальніше про ринок вівсу читайте у дослідженні УКАБ.
Детальніше19.07.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-червень 2017 у рамках ЗВТ Україна – ЄС
За даними Державної фіскальної служби, за січень-червень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, у структурі аграрної продукції найбільше зріс імпорт сирів (майже на 6 млрд дол. США) і склав 19,1 млрд дол. США. До трійки найбільших постачальників сирів до України є країни ЄС – Польща, Німеччина і Франція.
Детальніше