Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
16 Квітня 2024

Дослідження

Агенція UCAB survey надає повний спектр мульти-клієнтських та індивідуальних (ad hoc) маркетингових та бізнес-консалтингових послуг для компаній агропродовольчого сектора. UCAB survey сьогодні - це лідер ринку ad hoc досліджень в агробізнесі України.

Наші переваги

Агенція UCAB survey постійно оновлює базу з понад 10000 сільськогосподарських підприємств - контакти та показники їх діяльності, а також активно підтримує зв'язок з власниками та менеджерами найбільших компаній-виробників і переробників сільськогосподарської продукції.

Сфери діяльності

Агенція UCAB survey пропонує і має досвід проведення досліджень у наступних секторах:

Сільське господарство та переробка: 

рослинництво (зернові, олійні, цукрові буряки, фрукти, овочі);

тваринництво (молоко, яловичина, свинина, м'ясо птиці).

Ресурсозабезпечення:

насіння; 

агрохімія; 

сільськогосподарське машинобудування; 

фінансові інструменти.

 

 

Безкоштовно завантажити дослідження можна за наступним посиланням:

 

Дослідження для членів УКАБ файл доступний лише для членів УКАБ

 

Для замовників, які не є членами УКАБ, з приводу отримання досліджень, будь ласка, звертайтесь:

Світлана Литвин

+38 (044) 298-00-90

[email protected]

 

Із коротким описом та структурою досліджень можна ознайомитися нижче.


  • Показувати на сторінці
  • 10
  • 20
  • 30

24.04.2018

Результати опитування аграріїв щодо ключових аспектів при виборі запчастин

До вашої уваги результати опитування аграріїв щодо ринку запчастин. Команда аналітиків УКАБ у березні 2018 року провела опитування 100 українських аграріїв стосовно основних аспектів, на які вони звертають увагу при виборі запчастин для сільськогосподарської техніки.

Детальніше

13.03.2018

UCAB Metrics 2018: насіння, ЗЗР та добрива. Демо

Мета дослідження "UCAB Metrics 2018: насіння, ЗЗР та добрива" - оцінка структури споживання та трендів у попиті на насіння, ЗЗР та добрива, у розрізі по 6 основним сільськогосподарським культурам: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник, соя, ріпак. Дане дослідження базується на результатах опитування проведеного серед сільськогосподарських підприємств – загальна вибірка 112 респондентів. Крім цього дослідження містить секцію «Вибір постачальників».

Детальніше

03.11.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: нут

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку нуту.

Детальніше

23.10.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-вересень 2017 у рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за січень-вересень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, серед продуктів харчування найбільше зріс імпорт сирів (на 11,1 млн дол. США) до 31,1 млн дол. США. До трійки топ-постачальників сирів з країн ЄС ввійшли Польща, Німеччина і Франція, котрі сумарно поставляють 70% всіх закуплених Україною сирів.

Детальніше

29.09.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: просо

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку проса. В Україні щорічно збирається близько 150-200 тис. т проса, незважаючи на такі незначні обсяги Україна є світовим лідером за обсягами експорту даної культури.

Детальніше

25.09.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-серпень 2017

За даними Державної фіскальної служби, за січень-серпень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, серед продуктів харчування найбільше зріс імпорт сирів (на 9,4 млн дол. США) до 27,1 млн дол. США. До трійки топ-постачальників сирів в Україну країн ЄС ввійшли Польща, Німеччина і Франція.

Детальніше

28.08.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: жито

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку жита. На разі дана культура є «сьомим хлібом світу». В Україні щорічно збирається близько 400-500 тис. т. жита. Крім того, показники продуктивності зростають із року в рік, підтвердження цього є цьогорічна рекордна урожайність на рівні 28,2 ц/га.

Детальніше

23.08.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-липень 2017

За даними Державної фіскальної служби, за січень-липень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, найбільше зріс імпорт сирів (на 7,4 млн дол. США) до 22,8 млн дол. США. До ТОП-3 країн, найбільших постачальників сирів в Україну увійшли Польща, Німеччина і Франція.

Детальніше

27.07.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: овес

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз вівсу. Виробництво цієї культури в Україні протягом останніх років демонструє тенденцію до зниження. Незважаючи на скорочення площ, прибутковість цієї культури при лишається високою, оскільки затрати на виробництво є невеликими. Детальніше про ринок вівсу читайте у дослідженні УКАБ.

Детальніше

19.07.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-червень 2017 у рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за січень-червень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, у структурі аграрної продукції найбільше зріс імпорт сирів (майже на 6 млрд дол. США) і склав 19,1 млрд дол. США. До трійки найбільших постачальників сирів до України є країни ЄС – Польща, Німеччина і Франція.

Детальніше

23.06.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: сочевиця

Враховуючи тенденцію до збільшення споживання бобів сочевиці у світі, українські аграрії мають можливість зайняти своє місце на цьому нішевому ринку. Ціна на українську сочевицю складала 511 дол/т, що на 320 дол/т нижче, ніж середня ринкова ціна на світовому ринку. Незважаючи на невеликі об’єми українського експорту в останні роки прослідковується тенденція до його нарощення.

Детальніше

09.06.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-травень 2017 в рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за січень-травень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, найбільше зріс імпорт сирів (майже на 5 млн дол. США) і склав 15,7 млн дол. США, трійкою найбільших постачальників сирів до України є країни ЄС є Польща, Німеччина і Франція.

Детальніше

07.06.2017

Огляд ринків зернових та олійних культур за 26 травня - 2 червня 2017 року

До початку нового маркетингового року зернових залишилось менше місяця. Вже зараз закупівельні ціни на пшеницю падають. Протягом минулого тижня вартість продовольчої пшениці знизилась на 3,2%, фуражної – на 4,6%. Що відбувається з цінами на ринку зернових та олійних, який рівень запасів? Детальніше про ціни та тренди на ринку олійних читайте в щотижневому огляді зернових та олійних культур на сайті УКАБ в розділі «аналітика» - «огляд ринків рослинництва».

Детальніше

25.05.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: квасоля

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз квасолі. Виробництво цієї культури в Україні протягом останніх 6 років демонструє тенденцію до збільшення. Маржинальність виробництва квасолі досягає 358%. Детальніше про ринок квасолі читайте у дослідженні УКАБ.

Детальніше

24.05.2017

Ведення агробізнесу в Україні: юридичний путівник для іноземних інвесторів

Посібник «Doing agribusiness in Ukraine: legal guidance for foreign investors» був створений за участі фахівців Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу, юридичної компанії «Василь Кисіль і Партнери» та Міністерства аграрної політики з метою надання потенційним іноземним інвесторам інформації з правових аспектів ведення агробізнесу в Україні.

Детальніше

23.05.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-квітень 2017 в рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за січень-квітень 2017 рік, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, спостерігається зростання експорту аграрної продукції на 31,9% до 6 млрд дол. США та зменшення імпорту – на -4% до 1,4 млрд дол. США.

Детальніше

26.04.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: гірчиця

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз гірчиці. Виробництво цієї культури в Україні демонструє тенденцію до росту протягом останніх років, незважаючи на зниження виробництва в певні роки. Так, за даними ФАО, Україна входить до 5 найбільших виробників культури з обсягами у 40 тис. т. Детальніше про ринок гірчиці читайте у дослідженні УКАБ.

Детальніше

13.04.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-березень 2017 в рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за січень-березень 2017 рік, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, спостерігається зростання експорту аграрної продукції на 32,3% до 2,7 млрд дол. США та зменшення імпорту – на -9% до 0,7 млрд дол. США.

Детальніше

24.03.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: сорго

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз сорго. Виробництво сорго в Україні демонструє тенденцію до росту протягом останніх десяти років, незважаючи на зниження виробництва в певні роки. Виробництво сорго зросла з 64 тис.тонн у 2006 році до 273 тис.тонн у 2016 році. Детальніше про ринок сорго читайте у дослідженні УКАБ

Детальніше

09.03.2017

Інформація про збільшення частки етанолу в бензині сколихнула ринок

Протягом минулого тижня в американських ЗМІ поширилася інформація про намір уряду США збільшити частку біоетанолу в пальному з 10 до 15%. Це вже вплинуло на волатильність цін на кукурудзу, а за умови остаточного рішення збільшити частку біоетанолу, - це призведе до росту цін. Детальніше про ціни та тренди на ринку олійних читайте в щотижневому огляді зернових та олійних культур на сайті УКАБ в розділі «аналітика» - «огляд ринків рослинництва».

Детальніше

27.02.2017

Agrobarometer 3.1 "Попит на насіння та агрохімію"

Плани аграріїв стосовно купівлі насіння, засобів захисту рослин та міндобрив. Оцінка аграріїв поточного стану озимих культур, кількість втрат та плани пересіву.

Детальніше

27.02.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: горох

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз бобової культури – гороху.

Детальніше

14.02.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень 2017 в рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за січень 2017 рік, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, спостерігається зростання експорту аграрної продукції на 53,6% до 1,4 млрд дол. США та зменшення імпорту – на 16% до 0,3 млрд дол. США.

Детальніше

10.02.2017

Світові ціни на сою знизились

Зниження ціни ринку сої було зумовлене початком збирання врожаю у Бразилії. Прогнози по виробництву USDA на 2016/2017 були підвищені до 104 млн. т, що на 7,5 млн т більше, ніж попереднього маркетингового року. Детальніше про ціни та тренди на ринку олійних читайте в щотижневому огляді зернових та олійних культур на сайті УКАБ в розділі «аналітика» - «огляд ринків рослинництва».

Детальніше

02.02.2017

Огляд ринку зернових та олійних за 20-27 січня 2017 року

Погіршення торговельних відносин між США та Мексикою може призвести до падіння світових цін на кукурудзу. Мексика є основним споживачем американської кукурудзи та споживає більше 12 млн. т на рік. Детальніше про ціни на ринку зернових та олійних читайте в щотижневому огляді зернових та олійних культур на сайті УКАБ в розділі «аналітика» - «огляд ринків рослинництва».

Детальніше

26.01.2017

Вартість зернових зросла

На ринку зернових культур протягом минулого тижня спостерігався висхідний ціновий тренд. Вартість пшениці зросла на 1,1% до 4550 грн/т, ячменю – на 5,3% до 4000 грн/т, кукурудзи – на 3,5% до 4450 грн/т. Про причини та ситуацію на ринку детальніше читайте в щотижневому огляді зернових та олійних культур на сайті УКАБ в розділі «аналітика» - «огляд ринків рослинництва».

Детальніше

25.01.2017

Спельта – перспективний сегмент європейського ринку

Часка експорту спельти з України є низькою, її не виділять в окрему експортну категорію, а зараховують до категорії інші зернові. Однак вирощування даної культури може стати перспективним напрямком діяльності через зростання попиту на безглютенові продукти у Європі.

Детальніше

23.01.2017

Ціни на яловичину зросли, свинина - подешевшала

На початку року закупівельні ціни на ВРХ живої ваги зросла. Вартість биків у середньому подорожчала на 4% до 33,90 грн/кг, корів – на 5% до 31,30 грн/кг. Одиничні контракти сягали позначки 39 грн/кг на биків вагою більше 400 кг та 35 грн/кг на корів вищої вгодованості. Закупівельні ціни на свинину знизились на 4% до 30,7 грн/кг.

Детальніше

23.01.2017

Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-грудень 2016 в рамках ЗВТ Україна – ЄС

За даними Державної фіскальної служби, за 2016 рік, порівняно з 2015 роком, спостерігається зростання експорту аграрної продукції на 4,8% до 15,3 млрд дол США та імпорту – на 12% до 3,9 млрд. дол США.

Детальніше

21.12.2016

Огляд ринку зернових та олійних культур за 12- 18 грудня

На ринку зернових культур протягом минулого тижня спостерігався різносторонній ціновий тренд.

Детальніше
  • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
  • Agroresurs
  • AMAKO
  • Лімагрейн
  • Zeppelin
  • Amazone
  • LNZ Group
  •  Agricom Group
  • horsch
  • uahk
  • Сygnet
  • Syngenta
  • Agco
  • Agroregion
  • Eridon
  • MHP
  • Maschionet
  • Maisadour
  • Козятинський м’ясокомбінат
  • DuPont Pioneer
  • Вінницька аграрно-промислова група
  • Agroscop
  • Agrimatco
  • NCH Advisors
  • Continental farmers Group
  • credit agricole
  • claas
  • john deer
Вітаємо! Ви підписались на новини порталу Ukab