Новини АПК
28.04.2025

Назар Бобицький: “Стратегічне партнерство агросфер України та Польщі є надто важливим, щоб стати жертвою політичної турбулентності”
На цьому наголосив керівник європейського офісу УКАБ Назар Бобицький під час панельної дискусії “Польща. Україна. Європа”, що відбулась в межах 17-го Європейського економічного конгресу в Катовіце.
Детальніше24.04.2025

BTU та ICL Japan запускають стратегічне партнерство для розробки та виробництва інокулянтів
ICL Japan, світовий лідер в галузі аграрних та технологічних рішень, офіційно запускає BIOZ Actijump — високоефективний біологічний інокулянт для сої, розроблений українською біотехнологічною компанією BTU, що спеціалізується на мікробіологічних препаратах для сільського господарства.
Детальніше20.04.2025

УКАБ вітає з Великодніми святами!
І хоч в цей день ще досі йдуть бойові дії, але ми незламно віримо, що наше внутрішнє світло, як дороговказ у тяжкі часи, врешті-решт переможе темряву.
Детальніше АрхівНовини УКАБ
28.04.2025

Назар Бобицький: “Стратегічне партнерство агросфер України та Польщі є надто важливим, щоб стати жертвою політичної турбулентності”
На цьому наголосив керівник європейського офісу УКАБ Назар Бобицький під час панельної дискусії “Польща. Україна. Європа”, що відбулась в межах 17-го Європейського економічного конгресу в Катовіце.
Детальніше20.04.2025

УКАБ вітає з Великодніми святами!
І хоч в цей день ще досі йдуть бойові дії, але ми незламно віримо, що наше внутрішнє світло, як дороговказ у тяжкі часи, врешті-решт переможе темряву.
Детальніше16.04.2025

УКАБ вітає ухвалення постанови ВРУ щодо підтримки лібералізованої торгівлі з ЄС
Вітаємо ухвалення Верховною Радою України постанови щодо звернення до європейських партнерів із закликом невідкладно розпочати переговорний процес щодо оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС! 16 квітня за відповідну законодавчу ініціативу №13143 проголосували 252 народних депутатів.
Детальніше АрхівПрес-релізи
09.04.2025

Україна та ЄС після червня: три сценарії розвитку подій
Поточний стан режиму торгівлі України з ЄС, запровадженого 2022 року, завершується у червні цього року. Експерти спрогнозували, якими можуть бути економічні стосунки після цієї дати, та до яких варіантів розвитку подій варто бути готовими.
Детальніше12.03.2025

УКАБ розпочинає діяльність UCAB Solutions – комунікаційної платформи для розвитку AgroTech в Україні
11 березня УКАБ в межах комунікаційної IT-платформи UCAB Solutions провів перший круглий стіл на тему “AgroTech: Майбутнє агробізнесу через технології”, під час якого обговорили перспективи впровадження IT-рішень в агросекторі, порушили питання інвестування в IT та інновації, а також розглянули шляхи підвищення рівня знань аграріїв, дистриб’юторів, агровиробників про сучасні технології й їхнє практичне застосування.
Детальніше04.03.2025

Угода про вільну торгівлю з ЄС і використання інновацій. Український агросектор може сприяти продовольчій безпеці Євросоюзу і збільшити ВВП
Попри війну український агросектор продовжує забезпечувати більшу частину валютної виручки в Україні та є одним з ключових і пріоритетних для реформування і залучення державних та приватних інвестицій. Однак перед агросектором стоїть кілька викликів, невирішеність яких може цьому завадити. Окрім повномасштабного вторгнення і його наслідків на сільське господарство, йдеться про Угоду про вільну торгівлю з ЄС, термін дії якої закінчиться 5 червня цього року. Наразі від її продовження може залежати сценарій розвитку галузі. При цьому, в Україні бачать кілька можливих варіантів щодо вирішення цієї проблеми і по деяким напрямкам вже ведеться робота у тому числі у ЄС.
Детальніше АрхівУКАБ журнал
01.10.2013

Випуск №3. Журнал "Битва інноваторів. ТОП інноваційних агрохолдингів України"
Журнал "Управління великим аграрним бізнесом" - це нове унікальне видання УКАБ. Особлива увага приділяється таким темам, як співвідносність стратегії та структури компанії, ступінь децентралізації прийняття рішень в агрохолдингах, стратегії впливу на постачальників і покупців, комунікаційні канали між постачальниками ресурсів і сільгосппідприємствами, виробнича ефективність і запобігання непродуктивних втрат, а також багатьом іншим аспектам управління аграрним бізнесом .
Архів номерівУКАБ у ЗМІ
06.05.2022

Ячмінь: місце України в світовому експорті
Серед всіх зернових культур Україна експортує найбільше пшеницю та кукурудзу. Однак і відвантаження ячменю доволі великі та дозволяють зайняти 3-тє місце в рейтингу найбільших світових експортерів ячменю. За результатами 2021 року Україною було експортовано 5,7 млн т ячменю, що на 12% більше попереднього річного показника.
Детальніше28.03.2022

Посівна під час війни: скільки площ вдасться засіяти
Попри війну в Україні розпочалася посівна кампанія, хоча цього року вона відбудеться не на всій території. До сівби ярих культур приступили вже 11 областей.
Детальніше АрхівБлог
15.01.2025
Вперше в умовах війни можна говорити про прибуток при вирощуванні всіх видів зернових
За попередніми оцінками, у 2024 році українські аграрії зібрали близько 54,7 млн т зернових різних видів, що на 8,5% менше показника попереднього періоду. Якщо розглядати в розрізі основних культур, то пшениці зібрали близько 21,8 млн т (-2,...
Детальніше04.09.2024
Майбутнє земельного ринку: уроки Східної Європи
Як змінювалася вартість сільськогосподарської землі у країнах Східної Європи та чи може Україна повторити їх успіх?
Детальніше22.08.2024
Ринок сільськогосподарської землі: виклики для інвесторів