Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
19 Квітня 2024

Новини

10.09.2019

Ucab UCABrun 2019: як це було

8 вересня 2019 року асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з UCABEvent провели третій всеукраїнський аграрний забіг UCABrun, який зібрав понад 500 гостей заходу.

До вже традиційного щорічного забігу на Трухановому острові в місті Києві долучились представники аграрних компаній, щоб спробувати свої спортивні сили на різних дистанціях в 3 та 8 км.

Наймолодші учасники забігу також не сиділи без діла – на них чекав забіг на 500 метрів, в якому взяли участь близько 70 дітей. В якості заохочувальних призів переможці отримали подарункові сертифікати. На всіх маленьких відвідувачів заходу чекала насичена розважальна програма за участі аніматорів.

У великому забігу на 3 та 8 кілометрів стартувало близько 260 учасників. На дистанції 3 км у чоловічій категорії перше місце виборов Сергій Кадук, представник компанії Syngenta, з результатом 12:42 хв. У жіночій категорії першою фінішувала Вовченко Вікторія, представниця компанії Immer Group, з часом 16:16 хв. Серед чоловіків на дистанції 8 км першим прийшов Скічко Олександр, представник  «ПСП Вищеверещаківське», з результатом 31:14 хв. У жіночому забігу першої прибігла Кукшина Ольга з компанії Immer Group за 38:30 хв.

Забіг UCABrun має благодійний характер, а його переможці отримали грошові призи, які зможуть витратити на благодійні цілі на власний розсуд. Переможці забігів на 3 та 8 км отримали сертифікати на суму 5 000 грн.

UCABrun вдячний за підтримку та активну участь партнерам забігу. Ексклюзивним партнером забігу стала компанія Corteva Agriscience™.  Срібними парнерами заходу стали компанії: «Лімагрейн Україна», Bayer, ATH Company, BKW Group, «Август Україна», Syngenta, «КЕТ Україна».

Генеральний інформаційним партнером UCAB Run став AgroPortal.ua.

Велика подяка компаніям SmartFarming, Bulava&Co, «Чиста вода», «Галс Агро», ТМ «Добродія», розважальному парку XII Місяців, дитячому розважальному центру «Кідландія», зоопарку «Країна ЄНОТІЯ» та проекту «3 молочні продукти на день» за підтримку заходу якісною продукцією та послугами.

Дякуємо адміністрації Труханового острову, які люб’язно надаються нам можливість провести забіг на його території.

Бажаємо всім учасників забігу не зупинятися на досягненнях та долати нові спортивні вершини. До нових зустрічей!